Studio Fitness
 
 

Egzersiz stüdyosunda, uzman eğitmenlerimiz eşliğinde her düzeyde Pilates, Pilates Matwork, Bosu, Bosu Mix, Latin Aerobik, Step-Aerobik, Tae bo, Cardio Step, Stretching ve Tai Chi gibi birçok grup dersi verilmektedir.


 
       
         
     
 
 
  Pilates    
  . Pilates Matwork    
  .

Bosu Mix

   
  .

Latin Aerobik

   
  .

Step - Aerobik

   
  .

Cardio Step

   
  .

Tae bo

   
  .

Stretching

   
  .

Tai Chi Chuan

   
         
           
 
                 
               
    Pilates            
   

Joseph Pilates tarafından 1920 yılında geliştirilen, zihin-beden uyumunun sağlanmasıyla denge ve koordinasyonu desteklemekte önemli işlevi olan temel kas grupları üzerine yoğunlaşılan bir egzersiz sistemidir. Her yaşta sağlıklı birey için uygulanabilen bu program, ortopedik sorunların ve fiziksel kısıtlamaların olduğu durumlarda, duruş bozukluklarının tedavisinde, esneklik kazanımında denge-koordinasyon gelişiminde ve yaralanma sonrası rehabilitasyonda da kolaylıkla modifiye edilerek kullanılabilmektedir.

   
                 
             
    Pilates Matwork          
   

Pilates egzersiz sisteminin egzersiz minderleri kullanılarak yapıldığı bir çalışma yöntemidir.

   
                 
             
    Bosu Mix        
   

Gövde stabilitesi, denge-koordinasyon, kuvvet, esneklik ve dayanıklılık gibi özelliklerin geliştirilmesinin hedeflendiği fonksiyonel bir egzersiz programıdır.

   
                 
         
    Latin Aerobik      
   

Latin dans figürlerinin aerobik egzersizlerle birleştirildiği, spor ve dansın uyumunu içeren koreografik bir egzersiz programıdır.

   
                 
         
    Step - Aerobik      
   

Step ve aerobik egzersizlerinin kombine edilerek kullanıldığı müzik eşliğinde uygulanan bir egzersiz programıdır.

   
                 
         
    Cardio Step      
   

Step egzersizlerinin kullanılarak dayanıklılık ve koordinasyonunun geliştirilmesine yönelik, güncel müzikler eşliğinde uygulanan bir kardiyo egzersiz programıdır.

   
                 
         
    Tae bo      
   

Dans ve kick-box figürlerinin birleştirilmesiyle konsantrasyon ve fiziksel kondisyonunun geliştirilmesinin amaçlandığı, kardiyo ve ağırlık çalışmalarını içeren ve müzik eşliğinde uygulanan bir egzersiz programıdır.

   
                 
         
    Stretching      
   

Aktif ve pasif germe egzersizleri ile eklem hareket açıklığı ve genel esnekliğin arttırılmasının yanında, kas ağrıları ve sertliklerinin giderilmesi, genel stresin azaltılması ve ruhsal toparlanmanın sağlanmasının hedeflendiği bir programdır.

   
                 
         
    Tai Chi Chuan      
   

Ruh, zihin ve beden sağlığını geliştirmek amacıyla yapılan uyumlu, yumuşak ve zorlamasız hareketler bütünü olarak tanımlanan geleneksel Çin sporu T`ai Chi Ch`uan, zihinsel konsantrasyon ile iç enerjinin toplandığı, strese karşı doğal sağlık ve yaşam programıdır.